მთავარი MOULDED CASE CIRCUIT BREAKER(MCCB) ავტომატური ამომრთველი NXM-250S/3300 250A 🔍 ავტომატური ამომრთველი NXM-250S/3300 250A₾252.50 SKU: 131369 Category: MOULDED CASE CIRCUIT BREAKER(MCCB) Related products ავტომატური ამომრთველი NXMS-160F/3300 100A ₾442.70 MOULDED CASE CIRCUIT BREAKER(MCCB) ავტომატური ამომრთველი NXM-400S/3300 400A ₾487.35 MOULDED CASE CIRCUIT BREAKER(MCCB) ავტომატური ამომრთველი NM8N-125S TM 80 3P ₾354.15 MOULDED CASE CIRCUIT BREAKER(MCCB) ავტომატური ამომრთველი NXM-160S/3300 125A ₾172.75 MOULDED CASE CIRCUIT BREAKER(MCCB)