მთავარი MOULDED CASE CIRCUIT BREAKER(MCCB) ავტომატური ამომრთველი NXM-250S/3300 200A 🔍 ავტომატური ამომრთველი NXM-250S/3300 200A₾215.70 SKU: 131367 Category: MOULDED CASE CIRCUIT BREAKER(MCCB) Related products ავტომატური ამომრთველი NXB-125 3P C80 ₾58.65 MOULDED CASE CIRCUIT BREAKER(MCCB) ავტომატური ამომრთველი NXM-160S/3300 125A ₾172.75 MOULDED CASE CIRCUIT BREAKER(MCCB) ავტომატური ამომრთველი NXMS-250F/3300 250A ₾522.15 MOULDED CASE CIRCUIT BREAKER(MCCB) ავტომატური ამომრთველი NXM-250S/3300 250A ₾252.50 MOULDED CASE CIRCUIT BREAKER(MCCB)