მთავარი MOULDED CASE CIRCUIT BREAKER(MCCB) ავტომატური ამომრთველი NXM-400S/3300 400A 🔍 ავტომატური ამომრთველი NXM-400S/3300 400A₾487.35 SKU: 131373 Category: MOULDED CASE CIRCUIT BREAKER(MCCB) Related products ავტომატური ამომრთველი NXMS-160F/3300 100A ₾442.70 MOULDED CASE CIRCUIT BREAKER(MCCB) ავტომატური ამომრთველი NXB-125 3P C125 ₾70.85 MOULDED CASE CIRCUIT BREAKER(MCCB) ავტომატური ამომრთველი NXMS-250F/3300 250A ₾522.15 MOULDED CASE CIRCUIT BREAKER(MCCB) ავტომატური ამომრთველი NM8N-125S TM 100 3P ₾354.15 MOULDED CASE CIRCUIT BREAKER(MCCB)